איך רמב"ם עוזר לצאת ממעגל ההשמנה?

הנחיות האכילה של רמב"ם, שנצחיותם גלויה, מספרים לנו על גישה ייחודית הנטועה בחוכמתו העתיקה לפני כ-850 שנה והולמת גם למחקרי המדע המודרני של היום.
את מוזמנת להצטרף למסע מעמיק בהנחיית תורתו של הרמב"ם, כדי לגייס את המוח שלך וגם לתת לגוף מה שהוא צריך, ובכך לשחרר את עצמך מאחיזה ברקמה השומנית.

הפילוסופיה של רמב"ם על הבריאות:

המחקרים של רמב"ם ונקודת המבט ההוליסטית שלו על בריאות, התרחשו תוך שימת דגש על הקשר בין גוף, נפש ורוח. בשיטתו הוא מאזן בין המשולש הזה של תת מודע-הרגשי, צרכי הגוף, והמודע -הלוגי .
הוא מחשיב את השלישיה הזו כבעלי ברית רבי עוצמה להשגת בריאות מיטבית לאורך החיים.

עקרונות מפתח של גיוס תת המודע:

  1. חיבור גוף-נפש: תחשפי  לקשר הבלתי נפרד  בין בריאות נפשית וגופנית בתורת הרמב"ם. תת המודע משפיע על ההרגלים, ההתנהגויות שלך, ובסופו של דבר, על המשקל שלך.

  2.חוכמה תזונתית: תביני ותוכלי לבצע את הנחיות התזונה של רמב"ם , תקבלי והמלצות להזנת הגוף והנפש שלך, ולהם יש משמעות על הרגלי אכילה בריאים במסע למאבק בהשמנה.

  3. טכניקות חידוד עצמי: בואי לגלות כלים  מלאי תובנות ליישום, בהן דוגל רמב"ם, כדי לטפח מודעות עצמית, תשומת לב וחוסן. גלי איך השיטות האלה יכולות לתכנת מחדש את האמונות השוכנות בתת מודע שלך לשינוי מתמשך.

  4. אורח חיים מאוזן:
  אמצי את הדגש של רמב"ם על אורח חיים מאוזן הכולל תזונה, פעילות גופנית, מנוחה ורווחה רגשית. תיישמי כיצד לבצע הרמוניה של היבטים אלה כדי לקדם בריאות כללית ולמנוע השמנת יתר.

  יישום שיטת הרמב"ם:

  1. קבלי תובנות ואסטרטגיות מעשיות לשילוב עקרונות הרמב"ם בשגרת יומך. מתיכנון ארוחות ועד ניהול מתחים.
  2. גלי איך ליישר את תת המודע שלך עם חוכמת הרמב"ם לניהול משקל יעד.

  3. קבלי קהילת תמיכה בוואטס-אפ: קהילה של אנשים שמטרת כולם זהה. מקום לשתף חוויות, טיפים סיפורי הצלחה, שאלות התלבטויות וכוח סיעור מוחות של ההמונים. כל זה כדי לעורר השראה ולרומם אחד את השני בדרך להתגברות על השמנת יתר.
  4.קחי את אתגר הרמב"ם: אתגרי את עצמך להיכנס למורשתו של רמב"ם של בריאות ורווחה הוליסטית. שני את מערכת היחסים שלך עם אוכל, פעילות גופנית וטיפול עצמי באמצעות כוחו של תת המודע וחוכמתו הנצחית של הרמב"ם.
  4.הצטרפי אלי למסע : צאי למסע משנה מחשבה והרגלים בהדרכת שיטת הרמב"ם כדי לרתום את תת המודע לחופש ממעגל ההשמנה. חווי את ההשפעה העמוקה של תורות עתיקות ומדע מודרני המתכנסים למען הבריאות ההוליסטית שלך.
  5.התחילי בשינוי : צאי לדרך של צמיחה אישית, העצמה בריאותית ושחרור מהשמנה באמצעות שיטת הרמב"ם. גייסי את התת-המודע להיות בעל ברית שלך ליצור חיים בריאים ומאוזנים יותר.

                                              אל תגידי יום יבוא – הביאי את היום!
                                  כנסי עכשיו לקישור המצורף,  ראי פרטים והרשמי לקבוצה הבאה.

  "לעוף על הגוף"

  לשיתוף המאמר:

  צרו קשר