ללמוד מהסתיו-לשחרר זה לצמוח!

מתאמנת אמרה לי , שברגע שהיא שחררה, היא גילתה שהמון אפשרויות בחירה עומדות לפניה. גם אכילה קשורה לשחרור .האכילה קשורה לדחפים שלנו, שלפעמים אנחנו עבדים שלהם. בדיוק ההפך מלשחרר. לדחף אנחנו מתמכרים! בתחום האכילה ההתמכרות היא כפולה: הגוף מתמכר לפחמימות וסוכרים והמוח – מתמכר לעונג המידי שנגרם לנו. האכילה היא התמכרות חוקית אומנם, אבל המחיר כבד ביותר.

אפשר לשקול אחרת!!!

שחרור אמתי מהדחף  הוא שינוי שמתחיל מהראש ולא רק מהצלחת. אם תרצו להשתחרר מההתמכרות שלכם לאוכל,להשתחרר מהדיאטות ומספירת הקלוריות להיות מאושרים עם דימוי הגוף שלכם, ובקשיבות עמוקה לעצמכם אתם מוזמנים ליצור קשר, ולעבור תהליך אימוני- קבוצתי שיעשה חיבור אמיתי בין המחשבות החיוביות בראש לאוכל הבריא בצלחת!

איך זה קורה?

שלב א: לומדים …לומדים…לומדים. 30 יום של למידה על תפריט בריא לגוף, על פירמידת המזון "טבע הדברים", נבין איזה מחשבות כדאי לאמץ כדי לרזות, איזה הרגלים לשנות,  נבחין בין רעב לצמא לשובע, נלמד לארגן את הארוחות, והלו"ז וכד'. שלב ב: שלב הניקוי: 30 יום של ניקוי הגוף מסוכרים ומרעלים, ומאוכל מעובד. ניקוי הראש ממחשבות ורגשות קשים. שלב ג': שלב השליטה.  שבועיים, מחזירים מזונות שהורדנו, מתאימים מזון לפי בחירה נכונה לגוף – ממש תפריט אישי לכל אחד,  שלב ד': שבועיים  של הבנה ותרגול איך מסתדרים בסביבה שמפתה  עם אירועים חברתיים, כמו ימי הולדת  חתונות,  חגים, וחופשות. לומדים לשמור על השגרה שאימצנו בסביבה שלא תומכת בשינוי. 

ללמוד מהסתיו!  לפעמים לשחרר- זה לצמוח!!!

לשיתוף המאמר:

צרו קשר