התפתחות אישית : אימון

אין דבר מעצים יותר מאשר מחשבה שהשתנתה

אתם יכולים לשנות תספורת, את הלבוש  שלכם, את הכתובת , את בן/בת הזוג , את הבית שלכם. אבל אם לא תשנו את המחשבה אותה חוויה תנציח את עצמה שוב ושוב, כי הכול השתנה מבחוץ, אבל שום דבר לא קרה מבפנים.

כולנו רוצים לממש ולהגשים. אנחנו יודעים שהשאיפה היא להיות מסופקים יותר, נינוחים ומאושרים יותר. כשזה נוגע לאושר, למימוש אישי ולמערכות היחסים, לא כדאי להתפשר. מאוד קל להגיד ויותר קשה ליישם. לא קל להשתנות. לא קל לשנות הרגלים ודפוסים. כדי להשיג שינוי צריך כלים מצוינים וגם יד מכוונת.

 

 

מתי אימון אישי הוא הפתרון עבורך?

אימון הוא תהליך שראשיתו בהחלטה שלכם, מתאמנים יקרים, לקדם את עצמכם ולשנות בחייכם תחום כלשהו, כדי להגיע בו מהמצוי לרצוי . להחלטה שיש צורך בעזרה מקצועית לשם יצירת השינוי, יש משמעות מהותית וחשובה. בלי החלטה אמיתית , לאימון לא יהיה ערך. אימון אישי עוסק בעתיד הרצוי! אם אתם רוצים להשיג עוד משהו בחיים או את רוצה לשנות משהו, יש לכם מטרה שאתם רוצה לממש או אולי תרצי שינוי התנהגות והתגברות על הרגלים שליליים, וכל זה קשה ומאתגר? 
כשצריך אוזן קשבת ודיבור מעשי אין דרך טובה יותר ללמוד על האפשרות הזאת מאשר שיחת היכרות.

מהו אימון אישי ואיך הוא עובד?

מהות האימון:

 התהליך האימוני הוא תהליך הכורך בתוכו תובנות חדשות  ומצריך תירגול וחזרתיות  להקניית התנהגות חדשה והרגלים חדשים. האימון בוחן כאן ועכשיו – וצופה לעתיד מתוכנן ע"י המתאמן. מהמצוי – לרצוי.

האמונה שמנחה אימון – היא שבמתאמן מצויים כל המשאבים להביא עצמו לרצוי.
האימון הוא חדור מטרה והמבחן האמיתי להצלחת אימון הוא מבחן התוצאה!  הגיע ליעד או לא? 

 איך זה מתנהל טכנית?

בפועל נפגשים אחת לשבוע למשך שעה במהלך 10 – 16 מפגשים. לעיתים תדירות המפגשים משתנים לפי הצורך.
המפגש- יכול להיות פנים אל פנים, טלפוני, וואטס-אפ וידאו, זום.
 

מה קורה במפגש?

המתאמנים שמגיעים אלי מתלוננים על סוגים שונים של בעיות:
הם לא תמיד יודעים מה הם רוצים, כשהם חושבים מה הם רוצים , הם לא בטוחים , אלה שבטוחים ויודעים מה הם רוצים – לא יודעים איך להגיע לשם ואחרים, חושבים שאין להם שום סיכוי להציג את מה שהם רוצים. 
אני עוזרת לאנשים להגשים את החלומות שלהם. לעשות "סדר בראש" לעשות שינוי, לעזור לפתור קשיים שנוצרים בדרך, ובאופן כללי לעצב את החיים המקצועיים והאישיים בדיוק כמו שהם רוצים לחיות אותם. הם לומדים טכניקות שעוזרות להיפטר מאמונות חוסמות ומהרגלים מגבילים.

 

למה זה מצליח?

אמונתי היא שבאימון יושבים שני מומחים:
אני המומחית לתהליך, עם הכשרה עשירה עם ידע רב וסל כלים רבי עוצמה המסייעים לשינוי, מצויידת בניסיון רב שנים ומחוייבות עמוקה לתהליך.
המתאמן הוא המומחה הבלעדי לחיים שלו, היודע בדיוק מה מתאים לו, והוא היחיד הבוחר ומרגיש נכוחה מה יפעל עבורו ומה לא. מה יתאים לערכים שלו, ובאיזה עוצמות שקיימים בו הוא יכול לטייב את הדרך למטרה בכלל ולהתפתחות אישית בפרט. 

השילוב הזה מנצח-כל פעם מחדש!

 

אימון אישי מעולם אחר

הרבה פעמים שואלים אותי מה זה אימון בכלל. ותראו איזה יופי יחד עם המונדיאל האחרון (2018) נחשפתי ביוטיוב לסרטון המתאר יותר טוב מכל המילים – מהו אימון.
דמיינו שבאתם לאימון ואני עושה בדיוק כמוהו מולכם. סקרנית, מתלהבת, מחקה, שואלת , מתפללת, תומכת, ממקדת, דואגת, מצפה, מחזיקה אצבעות , משחררת , מחבקת, שמחה.
והעיקר- אתם מצליחים!!!

צפו במאמן אישי  מעולם אחר! 
הרצאות

 

כמרצה ומנחה רב תחומית  לקבוצות, יצרתי מתודות מותאמות לארגון למטרותיו  ולצרכיו, בהרצאות ממוקדות או בסדנאות תהליכיות כמנוף לקידום אישי וחברתי.

 מצורפת רשימה חלקית  בהחלט של הרצאות/סדנאות חווייתיות המתואמות לאוכלוסיית היעד כל הסדנאות-הרצאות מועברות בזום.למקבץ הרצאות ודוגמאות ראו בקובץ המצורף כאן!


 

 

 

 

 

סדנאות

אוכלוסיית יעד לסדנאות היא לתלמידי בתי הספר-כיתות י-יא'-יב'. סדנאות לצוותים חינוכיים, להעשרה וחוויה של התפתחות אישית. סדנאות מיועדות לצוותים במקומות עבודה כחלק מתכנית מגבשת, רווחתית, וחלק מיום עיון, משל. הסדנאות המוצאות להלן הן בהחלט חלק קטן המייצג  אוסף סדנאות רחב. 

 

צפייה בנושאים לסדנאות : ראו כאן!